13. kolo, So 16.11 13:30

AFK Libčice

26. kolo, So 13.06 17:00

3. PÚ: TJ Sokol Chotětov A : TJ Sokol Čečelice 5:4

V dalším přátelském utkání, které jsme odehráli na UMT v Benátkách nad Jizerou, jsme se opět setkali s týmem hrajícím mělnický okresní přebor-TJ Sokol Čečelice. Ty po podzimu přezimovaly na 5. místě okresní tabulky. Nečekali jsme tedy o moc menší aktivitu než minulý týden s Velkým Borkem, který je v této tabulce první.

Soupeř nám ale nedaroval v první půli na hřišti žádný prostor a neustále napadal naší rozehrávku. Tento pohyb náš tým evidentně zaskočil a těžko jsme se dostávali do vápna soupeře, i proto jsme se nemohli delší dobu prosadit gólově. To se povedlo až J. Vránovi, když jeho sražená střela skončila za zády brankáře 1:0. Pro uklidnění jsme chtěli přidat další gól, ale skóre se měnilo na druhé straně, když si na centr z levé strany naběhl hostující hráč a hlavou překonal našeho brankáře 1:1. Další akce na sebe nenechala dlouho čekat a po několika přihrávkách se dostal míč do vápna k P. Kernovi, ten si ho zády k brance pokryl a z otočky zavěsil do horního rohu branky 2:1. Soupeř ale nic nevzdával a svým napadáním nás donutil ke ztrátě na polovině hřiště, nákopem přenesl hru na nabíhajícího útočníka, který přehodil našeho brankáře 2:2. Naštěstí jsme se dokonce poločasu dokázali prosadit z penaltového kopu, který byl nařízen za faul na J. Lukáše. Míč si postavil P. Beneš a vrátil nám vedení - 3:2.

Ve druhé půli hosté už tolik nenapadali naši rozehru, proto jsme mohli více kombinovat. Po několika nezdařilých akcích, kdy se hosté ubránili gólu, jsme konečně zakončili přesně, když další střela J. Vrány rozvlnila síť a vedli jsme tak už 4:2. Čečelice ale hrozily i nadále a snažili se také nastřílet nějaké góly. To se jim povedlo, když trestný kop P. Ulman neudržel a dobíhající hráč ho dorazil do brány 4:3. Nechtěli jsme tento zápas prohrát ani remízovat a přidali jsme další branku po rychlé kombinační akci, kterou jsme prakticky zakončili do prázdné branky 5:3. Soupeř pak se štěstím korigoval na 5:4, když se po teči ve skluzu prosadil hostující záložník. Více se toho už nestalo a náš tým si po gólové přestřelce připsal další výhru.

Příští přátelský zápas odehrajeme proti Řepovu, čas a místo bude upřesněno na našich stránkách.

JIRS CERBEROS s.r.o. BMW Vrakoviště Chotětov Městys Chotětov BARACOM Stavebniny Bezno - Iva Kubátová SAS Automotive System

Posledních 30 dnů: 419 | Posledních 7 dnů: 142 | Poslední den: 24