TJ Sokol Chotětov
TJ Sokol Chotětov "A"

8. kolo, So 10.10.2020 16:00

SKK Hovorčovice4
TJ Sokol Chotětov "A"3

TJ Slavia Radonice

7. kolo, So 3.10.2020 16:00

TJ Sokol Chotětov "A"5
TJ Slavia Radonice4PP

TJ Sokol Chotětov "A"

6. kolo, So 26.9.2020 16:30

TJ Baník Švermov1
TJ Sokol Chotětov "A"0PP

TJ Sokol Chotětov "A"

5. kolo, So 19.9.2020 16:30

TJ AFK ELETIS LUŽEC1
TJ Sokol Chotětov "A"3

TJ Sokol Chotětov "A"

1. kolo, Čt 17.9.2020 17:00

SK Kosmonosy "B"5
TJ Sokol Chotětov "A"1

FK Slavoj Stará Boleslav

4. kolo, So 12.9.2020 17:00

TJ Sokol Chotětov "A"2
FK Slavoj Stará Bolesl..0

TJ Sokol Chotětov "A"

3. kolo, So 5.9.2020 10:15

FK Kralupy 19012
TJ Sokol Chotětov "A"4

SK Bakov n/J

2. kolo, So 29.8.2020 17:00

TJ Sokol Chotětov "A"1
SK Bakov n/J 2PP

FK Vysoká

13. kolo, So 16.11.2019 13:30

TJ Sokol Chotětov "A"5
FK Vysoká2

TJ Sokol Chotětov "A"

12. kolo, So 9.11.2019 14:00

AFK Libčice4
TJ Sokol Chotětov "A"1

PÚ: TJ Sokol Chotětov : TJ Jíkev 5:5 (1:2)

PÚ: TJ Sokol Chotětov : TJ Jíkev 5:5 (1:2)

Shrnutí

 

 

Fotbal se vrátil na naše trávníky. Věc na kterou se dlouho čekalo, jelikož svět zasáhla celosvětová pandemie viru a ten zasáhl nejen do našich osobních životů, ale i do těch sportovních a tak se všechna jarní kola v naší třídě zrušila. Na začátku musím napsat, že svaz rozhodl o předčasném ukončení soutěže a tak jsme celkově skončili na 8. místě. Momentálně se teď neví o tom kdo bude postupovat ani kdo bude sestupovat, týmy by měli zůstat ve stejné soutěži kde jsou doposud, bohužel jak je známo, světová, republiková i místní ekonomika se hodně propadla a některé týmy předpokládají, že již nebudou pokračovat v soutěži kterou hrají a uvažují o tom, že budou hrát nižší soutěže, kde pro ně bude ekonomická situace příznivější. A tak musíme čekat na losovací aktiv, abychom přesně věděli jaký bude náš podzimní rozvrh zápasů a proti komu budeme v této soutěži hrát. Zároveň musíme mít i myšlenky na prognózy, které varují nad zvýšeným výskytem viru v podzimním období a tak budeme doufat, že se soutěž, fotbal a celkově sport takový rozběhne naplno.

Po různých vládních uvolněních, mají týmy možnost odehrát aspoň přátelské utkání a toho většina využila. I my jsme nezaháleli a odehráli jsme přátelské utkání proti TJ Jíkev hrající přebor v nymburském okrese. S tímto týmem jsme měli odehrát generálku před začátkem soutěže, z výše zmíněných důvodů jsme to museli odložit o několik měsíců. Na našem hřišti probíhá rekonstrukce hrací plochy a tak jsme zápas odehráli v Jíkvi.

 

TJ Jíkev – TJ Sokol Chotětov   5:5 (2:1)

 

Za deštivého počasí jsme se na mokrém trávníku trochu hledali, přeci jenom tréninků jsme od pauzy moc neměli a tak prvních pár minut byl soupeř aktivnější. Tým Jíkve je z větší části postaven na hráčích dojíždějících z Prahy, kde hráli vyšší soutěže, malý fotbal, hanspaulskou ligu a tak po kombinační stránce byli nebezpeční. Veškeré jejich akce byly taženy po stranách a následné kombinaci ve velkém vápně se zakončením do prázdné brány. Naštěstí jsme ze začátku tomuto stylu odolávali, časem se trochu osmělili a také založili několik slibných šancí, bohužel se žádná naše střela neujala jako gól. A tak udeřil soupeř, který odcentroval z levé strany a při nekomunikaci brankář vs. stoper si L .Kořínek srazil míč do vlastní branky 1:0 pro domácí. V dalších minutách jsme nechtěli zůstat gólově pozadu, ale neměli jsme dostatečný důraz v zakončení. Soupeř musel pro zranění brankáře střídat a tak jsme se ještě více snažil na mokrém trávníku střílet. Gól se nám povedl dát až po kombinaci z obranného pásma, když M. Honzátko přesným balonem našel v náběhu navrátilce T. Koníčka a ten malým přehozením brankáře srovnal na 1:1. Domácí ale nenechali nic náhodě, pokračovali v kombinačním fotbalu a tak za nedlouho po našem vyrovnání přišel špatný odhad brankáře P. Ulmana, který v pádu míč na zemi pouze odkopl, míče se zmocnili domácí hráči, přesně zakombinovali ve vápně a uklizenou střelou si vzali zpět vedení 2:1.

 

Ve druhém poločase jsme udělali několik změn, aby si zahráli všichni hráči co dorazili na zápas. I soupeř udělal několik změn v sestavě a odměnou mu byl 3 gól v naší síti, když po ťukesu z hranice velkého vápna vymetl domácí borec levou šibenici branky P. Ulmana 3:1. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat a nákop ze středu hřiště domácí útočník na hranici velkého vápna a offsidu „zalepil“ a ač tísněn naším stoperem, nekompromisně proměnil šanci podle našeho brankáře 4:1. Naši hráči ale zápas nezabalili a snažili se s vývojem utkání ještě něco udělat. Po centru z levé strany se prosadil hlavou neohroženě u tyče K. Potůček a snížil tak na 2:4. Domácí mezitím ze stejné akce jako u našeho 3 gólu trefili břevno. My jsme naopak opět udeřil z levé strany, když se přenesený centr dostal na druhou stranu k J. Pečenkovi a ten také hlavou usměrnil míč do sítě soupeře 3:4. Po několika náznacích na vyrovnání měli domácí štěstí, když jsme také nastřelili břevno a při další dorážce zazvonila i tyč. Zdálo se že máme smůlu, tu ale protrhl M. Korejza když po kombinační akci zakončil prakticky do prázdné branky 4:4. Za nedlouho následoval kuriózní gól, když domácí strážce svatyně (nebrankář) po chycené střele vyhodil balon rovnou na nohu J. Pečenky a ten mu ho vrátil rovnou do sítě 5:4 pro nás. Perfektně otočený zápas, domácí už také nehýřili takovou aktivitou, zdálo se že si odvezeme vítězství, ale domácí z posledního rohu vytěžili gól, když v těžkém souboji si dal další vlastní gól M. Souček. Skóre tak skončilo 5:5 a musí se podotknout, že tato remíza byla spravedlivá. Obě mužstva měla silnější i slabší pasáže a tak v Jíkvi byl k vidění v celku pohledný fotbal se spousty gólů.

 

V dalším přátelském utkání se střetneme s týmem Velkého Borku, se kterým jsme hráli i na jaře před začátkem sezóny. Hraje se opět u soupeře, tentokrát v neděli 31.5.2020 od 15:00.

Diskuze

JIRS CERBEROS s.r.o.
Ing. Radek Netoušek
Certifikovaní prodejci pevných paliv, stavebního a okrasného kameniva z celého světa.
BMW Vrakoviště Chotětov Městys Chotětov BARACOM Stavebniny Bezno - Iva Kubátová

Počet návštěv: 42910
Posledních 30 dnů: 129 | Posledních 7 dnů: 34 | Poslední den: 8

© 2020 TJ Sokol Chotětov | Všechna práva vyhrazena | info@sokolchotetov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne