TJ Sokol Chotětov
FK Vysoká

13. kolo, So 16.11 13:30

TJ Sokol Chotětov "A"5
FK Vysoká2

TJ Sokol Chotětov "A"

12. kolo, So 09.11 14:00

AFK Libčice4
TJ Sokol Chotětov "A"1

SK Úvaly

11. kolo, So 02.11 14:00

TJ Sokol Chotětov "A"3
SK Úvaly0

TJ Sokol Chotětov "A"

10. kolo, So 26.10 14:30

TJ Byšice 1
TJ Sokol Chotětov "A"2PP

TJ Sokol Chotětov "A"

9. kolo, So 19.10 15:30

TJ AFK ELETIS LUŽEC3
TJ Sokol Chotětov "A"1

SKK Hovorčovice

8. kolo, So 12.10 15:30

TJ Sokol Chotětov "A"5
SKK Hovorčovice1

TJ Sokol Chotětov "A"

7. kolo, So 05.10 16:00

SK Bakov n/J 4
TJ Sokol Chotětov "A"2

TJ Sokol Holubice

6. kolo, So 28.09 16:00

TJ Sokol Chotětov "A"5
TJ Sokol Holubice0

TJ Sokol Chotětov "A"

5. kolo, So 21.09 10:15

FK Slavoj Stará Bolesl..1
TJ Sokol Chotětov "A"3

SK Kosmonosy "B"

4. kolo, So 14.09 16:30

TJ Sokol Chotětov "A"0
SK Kosmonosy "B"1

Velký Borek vs. TJ Sokol Chotětov 0:3 (0:3)

Velký Borek vs. TJ Sokol Chotětov 0:3 (0:3)

V dalším přátelském zápase jsme zajížděli do Velkého Borku, se kterým jsme odehráli už několik přátelských utkání. Před začátkem utkání jsme v kabině dostali pokyny inkasovat co nejméně gólů. Na dobře připraveném hřišti za příjemného počasí jsme hráli aktivně a soupeře jsme od začátku nepouštěli do větších akcí. Naopak sami jsme měli několik slibných šancí, domácí obrana ale odolávala. Až v 16. minutě se protáhl po pravé straně M. Nežerka a nachytal domácího brankáře v nepozornosti, když střelu na bližší tyč proměnil - 1:0 pro hosty. Domácí měli několik náznaků, ale naše obrana si s tímto poradila. V obraně jsme se snažili hrát kombinačně bez nakopávaných balonů. Další gól přišel ve 28. minutě, když se důrazným průnikem dostal do vápna L. Kořínek a zpětnou přihrávkou hledal spoluhráče ve vápně, tam si ji našel T. Koníček a utaženou placírkou dal druhý gól -2:0. Ve 30. minutě jsme vedli už 3:0, když po kombinační akci zakončoval jako přes kopírák opět T. Koníček. Domácí se první půli až na pár rohů a 2 trestné kopy na víc nezmohli.

 

Do druhé půle jsme udělali několik změn, aby si opět zahráli všichni zúčastnění. Taktika byla opět nedostat gól a nějaký ještě přidat. Soupeř už neměl co ztratit a chtěl alespoň korigovat výsledek, my jsme naopak už byli lehce uspokojení s aktuálním stavem, a tak i po drobných změnách na stoperském místě jsme pustili soupeře do několika šancí. Za zmínku stojí dalekonosná střela domácích, za kterou se P. Ulman jen ohlédl, naštěstí měl branku správně postavenou a zazvonilo jen břevno. Další vyloženou šanci měl soupeř po akci z pravé strany, když dostal balon na osamoceného hráče, který stál sám před brankářem, ale tomu se místo střely zasekl balon pod nohou, čímž nechtěně položil našeho gólmana na zem a vystřelil do prázdné branky. V tu chvíli se ale na brankové čáře objevil A. Lukeš a obětavě vyhlavičkoval balon mimo branku. Adam hrál vůbec poprvé na stoperu a musíme říct, že se s tím popasoval dobře. Náš tým se snažil nadále navýšit skóre, ale radost jim zkazila buď domácí obrana v čele s brankářem nebo nepřesná koncovka. A tak zápas nakonec skončil 3:0 pro nás, čímž jsme splnili úkol neinkasovat a vyhrát. Dobrý zápas odehrál J. Vrána, který především svým pohybem dělal domácím starosti

 

Další zápas odehrajeme proti týmu SK Bělá pod Bezdězem dne 6.6.2020 od 15:30h. Hrát se bude opět na půdě soupeře.

Diskuze

JIRS CERBEROS s.r.o. BMW Vrakoviště Chotětov Městys Chotětov BARACOM Stavebniny Bezno - Iva Kubátová SAS Automotive System

Počet návštěv: 40361
Posledních 30 dnů: 478 | Posledních 7 dnů: 93 | Poslední den: 15

© 2020 TJ Sokol Chotětov | Všechna práva vyhrazena | info@sokolchotetov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne