TJ Sokol Chotětov
FK Vysoká

13. kolo, So 16.11 13:30

TJ Sokol Chotětov "A"5
FK Vysoká2

TJ Sokol Chotětov "A"

12. kolo, So 09.11 14:00

AFK Libčice4
TJ Sokol Chotětov "A"1

SK Úvaly

11. kolo, So 02.11 14:00

TJ Sokol Chotětov "A"3
SK Úvaly0

TJ Sokol Chotětov "A"

10. kolo, So 26.10 14:30

TJ Byšice 1
TJ Sokol Chotětov "A"2PP

TJ Sokol Chotětov "A"

9. kolo, So 19.10 15:30

TJ AFK ELETIS LUŽEC3
TJ Sokol Chotětov "A"1

SKK Hovorčovice

8. kolo, So 12.10 15:30

TJ Sokol Chotětov "A"5
SKK Hovorčovice1

TJ Sokol Chotětov "A"

7. kolo, So 05.10 16:00

SK Bakov n/J 4
TJ Sokol Chotětov "A"2

TJ Sokol Holubice

6. kolo, So 28.09 16:00

TJ Sokol Chotětov "A"5
TJ Sokol Holubice0

TJ Sokol Chotětov "A"

5. kolo, So 21.09 10:15

FK Slavoj Stará Bolesl..1
TJ Sokol Chotětov "A"3

SK Kosmonosy "B"

4. kolo, So 14.09 16:30

TJ Sokol Chotětov "A"0
SK Kosmonosy "B"1

SK Bělá pod Bezdězem : TJ Sokol Chotětov 1:3 (1:1)

SK Bělá pod Bezdězem : TJ Sokol Chotětov 1:3 (1:1)

Odehrát další přátelský zápas jsme zajížděli do Bělé pod Bezdězem. Bělá hraje mladoboleslavský okresní přebor a v přerušené soutěži obsadila 4. místo. Jejich tým zrovna prochází obměnou, když doplnili ze svých dorosteneckých řad několik hráčů a chtěli si vyzkoušet mladíky v zápase s naším týmem jako zkoušku z důvodu výběru soutěže pro přihlášení svého „A“ týmu.

Na perfektně připraveném hřišti jsme očekávali od soupeře běhavý fotbal. Mladíci z Bělé byli ale nejenom běhaví, ale i dobře technicky vybavení. Byla na nich vidět souhra z dorostenecké soutěže a začátek utkání patřil jim, během první třetiny prvního poločasu si domácí vytvořili několik slibných náznaků k ohrožení naší branky. My jsme si během úvodu zápasu procvičili defenzivní činnost, několik přihlížejících diváků se nenudilo. Časem si naši hráči zvykli na soupeřův styl a hra se vyrovnala. Udeřili ale domácí, když rohový kop zahráli na krátko, kde si ho na pravé straně přebral domácí hráč a na úrovni velkého vápna křižnou střelou vsítil gól, P. Ulman se po míči natahoval marně 1:0 pro domácí. Bělá hrála dobře, hráči kombinovali, dobře si pokrývali balón a pro nás bylo těžké se dostat do hry. Po pár náznacích jsme se oklepali z obdržené branky a také jsme proměnili svou šanci, když po centru z levé strany šel sám na branku P. Kern a mazácky zakončil 1:1. Domácí měli ještě 2 šance, jednu vyrazil P. Ulman a druhou zachránili před brankou obránci, když po nepřesném odkopu gólmana mohli domácí střílet do prázdné brány. Branka už ale nepadla a poločas byl tedy remízový.

O přestávce nám trenér vytkl z naší strany rozpačitý výkon a jelikož jsme nechtěli zůstat u remízy či dokonce prohry, začali jsme hrát důrazněji. Snažili jsme se rychleji dostupovat k hráčům, nedat jim prostor a rychleji kombinovat. To přineslo několik slibných náznaků k zakončení, domácí ale dobře bránili a několikrát je podržel nestárnoucí veterán v brance V. Krejčík, který musel zaskočit za nemocného brankáře. Tím, že jsme začali hrát důrazněji do těla, začalo se na hřišti přiostřovat. Mladíci Bělé spoustu zákroků neustáli, začali nesmyslně oplácet a nadávat. Respekt ke starším jim nic neříkal a dvakrát během druhého poločasu se stalo, že rozhodčí hádající se dvojici během zápasu poslal do kabin. Byla to škoda, že k takovým věcem během přátelského zápasu dochází. Na hřišti jsme začali mít menší převahu, po svém rychlém uvolnění na levé straně J. Vrána odcentroval střílený míč a domácí borec si ho ukázkově srazil do vlastní branky 2:1 pro nás. Domácí měli ještě jednu střelu na branku, tu ale P. Ulman kontroloval, a tak se skóre měnilo na druhé straně, když po přehození hráče obloučkem M. Nežerky udělal to samé T. Koníček a skákající balon napálil nechytatelně přímo do branky 3:1. Po rozehrání rozhodčí ukončil zápas, připsali jsme si tedy další výhru.

Musíme říct, že Bělá disponuje kvalitním týmem a nemusí se za svůj výkon stydět. Pokud dokáže udržet tým pohromadě, určitě bude hrát o přední příčky OP a kdo ví, jestli proti ní nakonec nebudeme hrát 1.B třídu. Fotbalově na to mají, jen by to chtělo v určitých chvílích udržet nervy a dodržovat respekt k protihráčům.

Na příští týden není „zatím“ naplánováno žádné přátelské utkání, tudíž odehrajeme tréninkový zápas mezi A a B mužstvem. Oficiální přátelské utkání je naplánováno na 20.6.2020 ve Zdětíně proti jejich „A“ týmu.

Diskuze

JIRS CERBEROS s.r.o. BMW Vrakoviště Chotětov Městys Chotětov BARACOM Stavebniny Bezno - Iva Kubátová SAS Automotive System

Počet návštěv: 40361
Posledních 30 dnů: 478 | Posledních 7 dnů: 93 | Poslední den: 15

© 2020 TJ Sokol Chotětov | Všechna práva vyhrazena | info@sokolchotetov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne