8. kolo, So 10.10.2020 16:00

13. kolo, So 16.11.2019 13:30

12. kolo, So 9.11.2019 14:00

Vánoční přání

Vážení sportovní přátelé, vážení spoluobčané.

Chtěl bych Vám tímto i v této nelehké době popřát krásné prožití svátků vánočních a do nového roku hlavně dobré zdraví.

Všem našim podporovatelům, sponzorům, spolupracovníkům i mým kolegům bych chtěl opětovně poděkovat za jejich spolupráci v letošním roce, které si stále nesmírně vážím.

Ať už se jedná o dobrovolnickou činnost v oblasti zajišťování sportovní přípravy a trenérské činnosti u mládeže i dospělých, tak i za odpracované brigádnické akce, díky kterým se nám opět společně povedlo vylepšit sportovní prostředí a podmínky pro volnočasové aktivity v našem Městysu.

V letošním roku bylo těchto akcí opravdu mnoho, za všechny bych rád uvedl např. betonáže a nátěr podest pod střídačky na hrací ploše č.2, nátěr podest a instalace nových střídaček na hřišti č.1, demontáž starých brankových konstrukcí, nesčetně akcí kolem terénních úprav na hracích plochách č.1 a 2, následná dobrovolná péče o zelené plochy.

Toto vše bylo plánováno ruku v ruce s dlouhodobě připravovaným konceptem na vylepšení prostor sportovního areálu, čehož jsme dosáhli i za potřebné podpory vedení Městysu Chotětov, ale zejména i díky bezbřehé aktivitě vedení sportovního klubu a jeho členů.

To, co se nám letos společně povedlo zrealizovat v našem sportovním areálu je opravdu úžasné a já věřím, že to přispělo nejen k patřičné reprezentaci Městysu Chotětov a sportovního spolku TJ Sokol Chotětov ve středočeském kraji, ale hlavně i k navýšení zájmu zejména mezi dalšími mládežníky o volnočasové aktivity a s tímto i větší počet spokojených rodičů, kteří u nás i nadále budou hledat to správné zázemí pro své děti.

Pevně věřím, že v příštím roce, ať už dřív, či později vás budeme moci v renovovaných prostorách přivítat a společně zde prožít atmosféru sportovních, či společenských akcí, případně se domluvit s dalšími rodiči na spolupráci ohledně sportovní výchovy jejich ratolestí.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a přízeň.

Jaroslav Souček

Předseda a jednatel sportovního spolku

JIRS CERBEROS s.r.o.
Ing. Radek Netoušek
Certifikovaní prodejci pevných paliv, stavebního a okrasného kameniva z celého světa.
BMW Vrakoviště Chotětov Městys Chotětov BARACOM Stavebniny Bezno - Iva Kubátová

Posledních 30 dnů: 209 | Posledních 7 dnů: 39 | Poslední den: 5