8. kolo, So 10.10.2020 16:00

13. kolo, So 16.11.2019 13:30

12. kolo, So 9.11.2019 14:00

Komentář k aktivitám sportovního klubu 2021

Vážení příznivci našeho sportovního klubu. V době ještě stále "covidové" sice nebylo a stále není možné zahájit, resp. dohrávat alespoň podzimní část sezony z roku 2020, ale členové sportovního klubu nezahálí a alespoň svou další aktivitou za dodržování vládou nařízených podmínek a prostřednictvím brigádnické činnosti pracují na opravách a úpravách sportovního areálu. Kromě péče o zelené trávníky, které bylo třeba po dlouhé zimě probudit k životu (vyčesat, ručně provzdušnit a dosít plísní postižená místa, kterých bylo na našem novém povrchu hlavního hřiště opravdu mnoho) se začalo i s většími opravami oplocení (narušené sloupky a výplně oplocení) a také s instalací nových vrátek (branky do prostoru hráčských střídaček). Realizována byla pak i likvidace starých kovových přenosných branek, které již z důvodu bezpečnosti zejména hráčů mládeže nepoužíváme, a které se snažíme i nadále nahrazovat pouze lehkými přenosnými brankami hliníkovými. Prostřednictvím výpomoci ze strany poptané firmy a spolupráce s Městysem Chotětov se chystáme zprostředkovat i základní opravy tribuny (vytmelení prostoru u sloupů kvůli zatékání vody, prohlídka venkovního povrchu podlahových prostor...), v budoucnu bychom chtěli řešit i nátěr rezervoárů na vodu, jejichž povrch je povětrnostními vlivy za dlouhá desetiletí používání narušen. Taktéž bychom chtěli pokračovat ve vyznačování prostor hracích travnatých sportovních ploch, zejména na zkolaudované hrací ploše za tribunou, kterou nám bohužel všem ničí svou neohleduplností někteří lidé vyvážející biodpad a zasahují (vjíždějí) do prostor, které jsou v blízkosti, nebo již přímo na zmíněné hrací ploše. Tímto bych chtěl také požádat všechny občany a širokou veřejnost, aby hrací plochu za tribunou využívali všichni návštěvníci s ohleduplností k práci všech, kteří zeleným plochám a prostorům sportovního areálu věnují svůj čas a energii. Plocha za tribunou je určena i pro širší veřejnost, ale za podmínek určitého chování. Apelujte prosím společně s námi na to, aby v těchto prostorách nezůstávaly žádné odpadky (pet lahve aj.), aby se tato plocha nevyužívala k jízdě na jakémkoliv dopravním prostředku (kola, koloběžky...), aby se mladiství nezavěšovali na sítích branek, ani na sítích bezpečnostních zábran atd. Nejde totiž "pouze a jen" o ničení majetku sportovního klubu, nebo Městyse Chotětov, ale také o to, že si tímto chováním sami sobě ničíme dlouhá léta budované sportovní zázemí, které jsme zvelebovali krůček za krůčkem, a které nám dnes myslím může spousta okolních vesnic a měst jen závidět (kromě úsilí členů sportovního klubu v podobě brigádnických akcí jsme stávajícího stavu sportovního areálu docílili též díky nesčetně podaným žádostem o dotace z různých resortů, jak z ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, tak ze středočeského fondu pro volnočasové aktivity, z České unie sportu, z resortu národní sportovní agentury…, v neposlední řadě samozřejmě i za významné podpory Městysu Chotětov). V čase sepisování tohoto mého komentáře již začínají fungovat i treninky pro naše mládežnické týmy, do kterých bych rád tímto pozval i další zájemce z řad dětí a mládeže, kterým se zde věnuje několik dobrovolných a fundovaných trenérů. Spolupracovat chceme v blízkém budoucnu i na dalších akcích ohledně vzdělávání trenérů, ukázkových trénincích pro děti za účasti profesionálně proškolených pracovníků fotbalové asociace ČR.Díky naší aktivitě budeme také úzce spolupracovat i s OFS, do jehož řad jsme nominovali a již máme svého zástupce v ustavené komisi mládeže. V neposlední řadě všichni doufáme, že se díky vyjednávaným podmínkám (prostřednictvím národní sportovní agentury a též za podpory české unie sportu, jejíž jsme aktivními členy), které jsou diskutovány přímo s ministrem zdravotnictví brzy dočkáme i plnohodnotného začátku nové sportovní sezony. Budeme se pak těšit i na vaši další podporu, a to jak v podobě fandících diváků a rodičů našich nejmenších sportovních nadějí, tak i na návštěvu všech, kteří do sportovního areálu zavítají z důvodu svých soukromých sportovních aktivit, či „jen“ za účelem sejít se a podpořit tak společenský život v našem Chotětově, jehož součástí místo sportovního areálu bezesporu je. S úctou, Jaroslav Souček, předseda sportovního spolku Tělovýchovné jednoty Sokol Chotětov, z.s.

JIRS CERBEROS s.r.o.
Ing. Radek Netoušek
Certifikovaní prodejci pevných paliv, stavebního a okrasného kameniva z celého světa.
BMW Vrakoviště Chotětov Městys Chotětov BARACOM Stavebniny Bezno - Iva Kubátová

Posledních 30 dnů: 273 | Posledních 7 dnů: 46 | Poslední den: 11