TJ Sokol Chotětov
FK Vysoká

13. kolo, So 16.11 13:30

TJ Sokol Chotětov "A"5
FK Vysoká2

TJ Sokol Chotětov "A"

12. kolo, So 09.11 14:00

AFK Libčice4
TJ Sokol Chotětov "A"1

SK Úvaly

11. kolo, So 02.11 14:00

TJ Sokol Chotětov "A"3
SK Úvaly0

TJ Sokol Chotětov "A"

10. kolo, So 26.10 14:30

TJ Byšice 1
TJ Sokol Chotětov "A"2PP

TJ Sokol Chotětov "A"

9. kolo, So 19.10 15:30

TJ AFK ELETIS LUŽEC3
TJ Sokol Chotětov "A"1

SKK Hovorčovice

8. kolo, So 12.10 15:30

TJ Sokol Chotětov "A"5
SKK Hovorčovice1

TJ Sokol Chotětov "A"

7. kolo, So 05.10 16:00

SK Bakov n/J 4
TJ Sokol Chotětov "A"2

TJ Sokol Holubice

6. kolo, So 28.09 16:00

TJ Sokol Chotětov "A"5
TJ Sokol Holubice0

TJ Sokol Chotětov "A"

5. kolo, So 21.09 10:15

FK Slavoj Stará Bolesl..1
TJ Sokol Chotětov "A"3

SK Kosmonosy "B"

4. kolo, So 14.09 16:30

TJ Sokol Chotětov "A"0
SK Kosmonosy "B"1

TJ Sokol Chotětov "A"

17. kolo, Ne 12.04 16:30

SK Kosmonosy "B"
TJ Sokol Chotětov "A"

FK Slavoj Stará Boleslav

18. kolo, So 18.04 17:00

TJ Sokol Chotětov "A"
FK Slavoj Stará Bolesl..

TJ Sokol Chotětov "A"

19. kolo, Ne 26.04 17:00

TJ Sokol Holubice
TJ Sokol Chotětov "A"

SK Bakov n/J

20. kolo, So 02.05 17:00

TJ Sokol Chotětov "A"
SK Bakov n/J

TJ Sokol Chotětov "A"

21. kolo, Ne 10.05 17:00

SKK Hovorčovice
TJ Sokol Chotětov "A"

TJ AFK ELETIS LUŽEC

22. kolo, So 16.05 17:00

TJ Sokol Chotětov "A"
TJ AFK ELETIS LUŽEC

TJ Byšice

23. kolo, So 23.05 17:00

TJ Sokol Chotětov "A"
TJ Byšice

TJ Sokol Chotětov "A"

24. kolo, Ne 31.05 17:00

SK Úvaly
TJ Sokol Chotětov "A"

AFK Libčice

25. kolo, So 06.06 17:00

TJ Sokol Chotětov "A"
AFK Libčice

TJ Sokol Chotětov "A"

26. kolo, So 13.06 17:00

FK Vysoká
TJ Sokol Chotětov "A"

Přehled zápasů

Zpět na rozpis
Kolo Domácí Výsledek Hosté Termín
2. SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 3:5 FK Dlouhá Lhota 12.05.2019Neděle 09:00
3. SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 4:3 TJ Sokol Pěčice 12.05.2019Neděle 09:00
1. SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 3:1 SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky 12.05.2019Neděle 09:40
4. SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 5:2 SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky 18.05.2019Sobota 09:00
5. FK Dlouhá Lhota 4:4 SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 18.05.2019Sobota 09:00
6. TJ Sokol Pěčice 3:10 SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 18.05.2019Sobota 09:00
7. SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 5:0 SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky 26.05.2019Neděle 09:00
8. SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 3:6 FK Dlouhá Lhota 26.05.2019Neděle 09:00
9. TJ Sokol Pěčice 3:5 SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 26.05.2019Neděle 09:00
10. SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky 1:4 SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 02.06.2019Neděle 09:00
11. SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 6:3 FK Dlouhá Lhota 02.06.2019Neděle 09:00
12. TJ Sokol Pěčice 2:9 SK Bezno Sovínky/TJ Sokol Chotětov (SD) 02.06.2019Neděle 09:00
JIRS CERBEROS s.r.o. BMW Vrakoviště Chotětov Městys Chotětov BARACOM Stavebniny Bezno - Iva Kubátová SAS Automotive System

Počet návštěv: 39073
Posledních 30 dnů: 411 | Posledních 7 dnů: 67 | Poslední den: 14

© 2020 TJ Sokol Chotětov | Všechna práva vyhrazena | info@sokolchotetov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne