2. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
FK Mělník 19092
TJ Sokol Chotětov 3
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
TJ Sokol Chotětov 3
TJ Záryby0
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
TJ Sokol Obříství2
TJ Sokol Chotětov 1
12. kolo, So 21.10.2023 15:30
TJ Sokol Chotětov 0
TJ Sokol Řepov3
11. kolo, So 14.10.2023 15:30
TJ Sokol Chotětov 2
Sokol Pěčice3
10. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
1. FC Líbeznice3
TJ Sokol Chotětov 3
9. kolo, So 30.9.2023 16:00
TJ Sokol Chotětov 3
SK Zeleneč2
8. kolo, So 23.9.2023 16:30
TJ AFK ELETIS LUŽEC4
TJ Sokol Chotětov 1
7. kolo, So 16.9.2023 16:30
TJ Sokol Chotětov 3
Viktoria Všestudy0
6. kolo, So 9.9.2023 17:00
SK Bakov n/J 2
TJ Sokol Chotětov 4
17. kolo, So 23.03 15:00
TJ Sokol Chotětov
SKK Hovorčovice
18. kolo, So 30.03 10:15
SK Union Čelákovice
TJ Sokol Chotětov
19. kolo, So 06.04 16:30
TJ Sokol Chotětov
SK Bakov n/J
20. kolo, Ne 14.04 16:30
Viktoria Všestudy
TJ Sokol Chotětov
21. kolo, So 20.04 17:00
TJ Sokol Chotětov
TJ AFK ELETIS LUŽEC
22. kolo, Ne 28.04 17:00
SK Zeleneč
TJ Sokol Chotětov
23. kolo, So 04.05 17:00
TJ Sokol Chotětov
1. FC Líbeznice
24. kolo, So 11.05 17:00
Sokol Pěčice
TJ Sokol Chotětov
25. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Sokol Řepov
TJ Sokol Chotětov
26. kolo, Ne 26.05 17:00
TJ Sokol Chotětov
TJ Sokol Obříství
2. kolo, So 11.11.2023 14:00
TJF Čechie Čejetice4
TJ Sokol Chotětov "B"2
1. kolo, So 4.11.2023 14:00
TJ Sokol Chotětov "B"3
FC Sporting Mladá Bole..0
13. kolo, So 28.10.2023 10:30
FK Krnsko2
TJ Sokol Chotětov "B"0
12. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
TJ Sokol Chotětov "B"5
SKP Mladá Boleslav0
11. kolo, Ne 15.10.2023 15:30
TJ Sokol Chotětov "B"1
FK Zdětín "A"2
10. kolo, So 7.10.2023 16:00
SK Jivina4
TJ Sokol Chotětov "B"3
9. kolo, Ne 1.10.2023 16:00
TJ Sokol Chotětov "B"0
SK Meteor Kostelní Hla..2
8. kolo, So 23.9.2023 16:30
TJ Sokol Kosořice 7
TJ Sokol Chotětov "B"1
7. kolo, Ne 17.9.2023 16:30
TJ Sokol Chotětov "B"4
Slavoj Kropáčova Vruti..1
6. kolo, So 9.9.2023 17:00
Sokol Březno2
TJ Sokol Chotětov "B"2
17. kolo, Ne 24.03 15:00
TJ Sokol Chotětov "B"
SK Bezno-Sovínky "A"
18. kolo, So 30.03 16:30
SK Bělá pod Bezdězem..
TJ Sokol Chotětov "B"
19. kolo, Ne 07.04 16:30
TJ Sokol Chotětov "B"
Sokol Březno
20. kolo, So 13.04 17:00
Slavoj Kropáčova Vruti..
TJ Sokol Chotětov "B"
21. kolo, Ne 21.04 17:00
TJ Sokol Chotětov "B"
TJ Sokol Kosořice
22. kolo, So 27.04 17:00
SK Meteor Kostelní Hla..
TJ Sokol Chotětov "B"
23. kolo, Ne 05.05 17:00
TJ Sokol Chotětov "B"
SK Jivina
24. kolo, So 11.05 17:00
FK Zdětín "A"
TJ Sokol Chotětov "B"
25. kolo, Ne 19.05 17:00
SKP Mladá Boleslav
TJ Sokol Chotětov "B"
26. kolo, So 25.05 17:00
TJ Sokol Chotětov "B"
FK Krnsko
2. kolo, So 18.11.2023 12:30
TJ Sokol Katusice3
TJ Sokol Chotětov "C"2
15. kolo, Ne 12.11.2023 10:30
FC Sporting MB "B"2
TJ Sokol Chotětov "C"3
14. kolo, Ne 5.11.2023 10:30
TJ Sokol Chotětov "C"5
FK Krnsko B0
13. kolo, So 28.10.2023 14:30
FC Nemyslovice2
TJ Sokol Chotětov "C"2
12. kolo, Ne 22.10.2023 12:00
TJ Sokol Chotětov "C"4
TJ Sokol Nová Ves5
11. kolo, Ne 15.10.2023 12:00
TJ Sokol Chotětov "C"3
TJ Žerčice 0
10. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
SK Bezno-Sovínky "B"3
TJ Sokol Chotětov "C"3
9. kolo, Ne 1.10.2023 12:30
TJ Sokol Chotětov "C"2
TJ Sokol Kochánky4
8. kolo, Ne 24.9.2023 16:30
SK Skalsko1
TJ Sokol Chotětov "C"3
7. kolo, Ne 17.9.2023 13:30
TJ Sokol Chotětov "C"4
Slavoj Kropáčova Vruti..1
19. kolo, Ne 24.03 11:30
TJ Sokol Chotětov "C"
TJ Sokol Luštěnice "B"..
20. kolo, Ne 31.03 16:30
FK Zdětín "B"
TJ Sokol Chotětov "C"
21. kolo, Ne 07.04 13:00
TJ Sokol Chotětov "C"
FK Dlouhá Lhota
22. kolo, Ne 14.04 17:00
Slavoj Kropáčova Vruti..
TJ Sokol Chotětov "C"
23. kolo, Ne 21.04 13:30
TJ Sokol Chotětov "C"
SK Skalsko
24. kolo, So 27.04 13:30
TJ Sokol Kochánky
TJ Sokol Chotětov "C"
18. kolo, St 01.05 17:00
FK Dobrovice "B"
TJ Sokol Chotětov "C"
25. kolo, Ne 05.05 13:30
TJ Sokol Chotětov "C"
SK Bezno-Sovínky "B"
17. kolo, St 08.05 17:00
TJ Sokol Chotětov "C"
TJ Sokol Katusice
26. kolo, Ne 12.05 17:00
TJ Žerčice
TJ Sokol Chotětov "C"
Ne 13.2.2022 12:00
TJ Sokol Chotětov/FC H..2
SK Dolní Břežany "A"..2
Ne 13.2.2022 12:00
TJ Sokol Chotětov/FC H..3
Dobřichovice1
Ne 13.2.2022 12:00
TJ Sokol Chotětov/FC H..0
SK Dolní Břežany "B"..0
Ne 13.2.2022 12:00
TJ Sokol Chotětov/FC H..1
Ďáblice1
12. kolo, So 6.11.2021 10:00
TJ Sokol Chotětov/FC H..1
SK Kosmonosy0
11. kolo, So 30.10.2021 10:00
TJ Sokol Kosořice2
TJ Sokol Chotětov/FC H..5
10. kolo, Čt 28.10.2021 10:00
TJ Sokol Chotětov/FC H..10
FK Mladá Boleslav1
9. kolo, Ne 24.10.2021 10:00
FC Sporting Mladá Bole..8
TJ Sokol Chotětov/FC H..0
8. kolo, So 16.10.2021 10:00
SKP Mladá Boleslav1
TJ Sokol Chotětov/FC H..3
7. kolo, So 9.10.2021 10:00
TJ TJF Čechie Čejetice..2
TJ Sokol Chotětov/FC H..4
10. kolo, Ne 26.9.2021 09:00
TJ Sokol Chotětov 3
TJ Sokol Jabkenice/Pěč..5
11. kolo, Ne 26.9.2021 09:00
TJ Sokol Chotětov 5
SK Rejšice6
12. kolo, Ne 26.9.2021 09:00
TJ Sokol Chotětov 9
FC Sporting Mladá Bole..0
7. kolo, So 18.9.2021 09:00
TJ Sokol Chotětov 6
TJ Sokol Jabkenice/Pěč..1
8. kolo, So 18.9.2021 09:00
SK Rejšice7
TJ Sokol Chotětov 3
9. kolo, So 18.9.2021 09:00
FC Sporting Mladá Bole..2
TJ Sokol Chotětov 13
4. kolo, So 11.9.2021 09:00
TJ Sokol Jabkenice/Pěč..1
TJ Sokol Chotětov 8
5. kolo, So 11.9.2021 09:00
TJ Sokol Chotětov 9
SK Rejšice4
6. kolo, So 11.9.2021 09:00
FC Sporting Mladá Bole..3
TJ Sokol Chotětov 14
1. kolo, Ne 5.9.2021 09:00
TJ Sokol Jabkenice/Pěč..4
TJ Sokol Chotětov 8
2. kolo, So 18.11.2023 12:30
TJ Sokol Katusice3
C-tým2
2. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
FK Mělník 19092
A-tým3
15. kolo, Ne 12.11.2023 10:30
FC Sporting MB "B"2
C-tým3
2. kolo, So 11.11.2023 14:00
TJF Čechie Čejetice4
B-tým2
1. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
A-tým3
TJ Záryby0
14. kolo, Ne 5.11.2023 10:30
C-tým5
FK Krnsko B0
1. kolo, So 4.11.2023 14:00
B-tým3
FC Sporting Mladá Bole..0
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
TJ Sokol Obříství2
A-tým1
13. kolo, So 28.10.2023 14:30
FC Nemyslovice2
C-tým2
13. kolo, So 28.10.2023 10:30
FK Krnsko2
B-tým0
17. kolo, So 23.03 15:00
A-tým
SKK Hovorčovice
19. kolo, Ne 24.03 11:30
C-tým
TJ Sokol Luštěnice "B"..
17. kolo, Ne 24.03 15:00
B-tým
SK Bezno-Sovínky "A"
18. kolo, So 30.03 10:15
SK Union Čelákovice
A-tým
18. kolo, So 30.03 16:30
SK Bělá pod Bezdězem..
B-tým
20. kolo, Ne 31.03 16:30
FK Zdětín "B"
C-tým
19. kolo, So 06.04 16:30
A-tým
SK Bakov n/J
21. kolo, Ne 07.04 13:00
C-tým
FK Dlouhá Lhota
19. kolo, Ne 07.04 16:30
B-tým
Sokol Březno
20. kolo, So 13.04 17:00
Slavoj Kropáčova Vruti..
B-tým
V posledním podzimním kole jsme zajížděli do Čejetic. Přestože se hrálo za vydatného deště na těžkém terénu a měli jsme problémy se…
Poslední zápas podzimu v této sezóně jsme odehráli na hřišti v Mělníku. V tomto období a navíc po deštích je většina hřišť v horším stavu a…
V sobotu jsme odehráli další mistrovský zápas, tentokrát proti Klášteru. Jednalo se o poslední zápas podzimu na domácím hřišti, tak jsme se…
Céčko hrálo již klasicky v nedělním dopoledni. Utkání jsme znovu odehráli na hřišti číslo dvě a hostili jsme Krnsko „B“. První poločas…
V posledním domácím zápasu podzimu jsme na dvojce hostili boleslavský Sporting, který s námi postoupil ze třetí třídy do okresu. Vloni jsme…
Předposlední zápas této sezóny a poslední domácí zápas jsme odehráli netradičně v neděli. Ač jsme měli být skoro v plné sestavě, na…
1. | TJ AFK ELETIS LUŽEC | 13 | 41:15 | 31 |
2. | 1. FC Líbeznice | 13 | 42:26 | 27 |
3. | TJ Sokol Chotětov | 13 | 34:22 | 25 |
4. | TJ Sokol Řepov | 13 | 37:26 | 23 |
5. | TJ Sokol Obříství | 13 | 20:19 | 21 |
6. | SK Zeleneč | 13 | 25:23 | 19 |
7. | SK Union Čelákovice | 13 | 27:26 | 19 |
8. | SK Bakov n/J | 13 | 23:27 | 16 |
9. | Sokol Pěčice | 13 | 20:26 | 15 |
10. | Viktoria Všestudy | 13 | 28:40 | 14 |
11. | FK Mělník 1909 | 13 | 15:30 | 14 |
12. | TJ Záryby | 13 | 26:33 | 13 |
13. | SK Benátky nad.. | 13 | 17:33 | 12 |
14. | SKK Hovorčovice | 13 | 24:33 | 10 |
1. | TJ Sokol Kosořice | 13 | 55:15 | 32 |
2. | SK Jivina | 13 | 48:18 | 30 |
3. | Slavoj Kropáčova.. | 13 | 52:31 | 29 |
4. | FK Zdětín "A" | 13 | 31:20 | 25 |
5. | FK Krnsko | 13 | 38:26 | 22 |
6. | TJF Čechie Čejetice | 13 | 40:32 | 22 |
7. | FC Sporting Mladá.. | 13 | 22:31 | 16 |
8. | SK Bělá pod Bezdězem | 13 | 49:31 | 15 |
9. | SK Meteor Kostelní.. | 13 | 19:25 | 15 |
10. | SK AKUMA Ml. Boleslav | 13 | 29:37 | 15 |
11. | SK Bezno-Sovínky "A" | 13 | 27:45 | 14 |
12. | TJ Sokol Chotětov "B" | 13 | 24:27 | 13 |
13. | SKP Mladá Boleslav | 13 | 11:39 | 5 |
14. | Sokol Březno | 13 | 13:81 | 1 |
1. | FK Dobrovice "B" | 13 | 80:13 | 37 |
2. | TJ Sokol Katusice | 14 | 54:19 | 34 |
3. | TJ Žerčice | 14 | 45:27 | 29 |
4. | TJ Sokol Nová Ves | 14 | 46:34 | 29 |
5. | SK Skalsko | 14 | 39:25 | 25 |
6. | TJ Sokol Luštěnice "B" | 14 | 40:43 | 22 |
7. | TJ Sokol Chotětov "C" | 14 | 44:32 | 21 |
8. | FK Dlouhá Lhota | 13 | 27:26 | 20 |
9. | FC Sporting MB "B" | 14 | 41:36 | 19 |
10. | Slavoj Kropáčova.. | 14 | 38:71 | 18 |
11. | TJ Sokol Kochánky | 14 | 27:39 | 12 |
12. | FK Krnsko B | 14 | 27:49 | 12 |
13. | SK Bezno-Sovínky "B" | 14 | 31:63 | 10 |
14. | FC Nemyslovice | 14 | 21:42 | 8 |
15. | FK Zdětín "B" | 14 | 17:58 | 6 |
1. | FC Sporting Mladá.. | 11 | 68:12 | 29 |
2. | TJ Sokol Chotětov/FC.. | 11 | 57:22 | 29 |
3. | SK Kosmonosy | 10 | 38:32 | 21 |
4. | TJ TJF Čechie Čejetice | 10 | 28:37 | 13 |
5. | FK Mladá Boleslav | 10 | 39:47 | 7 |
6. | SKP Mladá Boleslav | 10 | 21:51 | 4 |
7. | TJ Sokol Kosořice | 10 | 8:58 | 2 |
8. | SK Dolní Břežany "A" | 0 | 0:0 | 0 |
9. | SK Dolní Břežany "B" | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Dobřichovice | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Ďáblice | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Chotětov | 12 | 96:41 | 27 |
2. | SK Rejšice | 13 | 77:60 | 22 |
3. | TJ Sokol Jabkenice.. | 12 | 70:56 | 21 |
4. | FC Sporting Mladá.. | 11 | 23:109 | 1 |
9 gólů
Václav Novák7 gólů
Tomáš Koníček4 góly
Štěpán Duda3 góly
David Vtelenský3 góly
Ondřej Novák2 góly
Michal Rusiňák1 gól
Ondřej Souček1 gól
Martin Honzátko1 gól
Pavel Vyhlas1 gól
Jiří Vágner10 gólů
Tomáš Scheufler3 góly
Michal Rusiňák3 góly
Ondřej Souček1 gól
Patrik Kern1 gól
Kuba Potůček1 gól
Pavel Vyhlas1 gól
Michal Böhm1 gól
František Pařízek1 gól
Milan Karásek9 gólů
Jan Pečenka8 gólů
Jiří Linek5 gólů
Petr Buryán4 góly
Miroslav Vávra3 góly
Martin Šelemon2 góly
Michal Moulis2 góly
Pavel Vyhlas2 góly
Jaroslav Vostruha1 gól
Patrik Kern1 gól
Michal Rusiňák17 gólů
Matěj Vesecký11 gólů
Martin Míchal7 gólů
Tomáš Zmrhal4 góly
Vojta Hejtmánek4 góly
Petr Buryán2 góly
Martin Netoušek
Počet návštěv: 60478
Posledních 30 dnů: 341 | Posledních 7 dnů: 107 | Poslední den: 10
© 2024 TJ Sokol Chotětov | Všechna práva vyhrazena | info@sokolchotetov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz